Netradiční podání známých interpretů

Jsme akustická kytarová kapela z Olomouckého kraje hrající různé pop/rockové songy v aranži akustických podání. Pro bližší představu si v našem repertoáru našli místo velikáni hudebního světa, jako jsou například Eric Clapton, Rolling Stones, R.E.M., Johnny Cash a další známí interpreti let současných i minulých.

Skladba našeho repertoáru se zaměřuje převážně na hity zahraniční tvorby, ale našince také potěšíme, a to z nabídky místních interpretů, jako jsou například Wohnout, Luboš Pospíšil, Degradace a něco málo z vlastní tvorby.

Všechny převzaté skladby se snažíme přizpůsobit akustickému podání, a to se zachováním původního cítění skladby i jejího autora, ale zároveň v neokoukané a nevšední podobě.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Fotogalerie